ŽÁKOVSKÝ PROJEKT KD2

Žákovský projekt oboru kadeřnice, 2 ročník - 20. až 30. léta

Žákovský projekt třídy KD2 proběhl 16.06.2017 na půdě odborného výcviku Kosmetiky Stochov. Žáci zpracovali krásné téma 20. a 30. léta minulého století. Předvedli krásné účesy doplněné oblečením vhodným do této doby. Celý projekt doprovázela hudba z let minulých. Nadšení žáků, kteří modely předváděli, i Ti co fandili, bylo vidět i slyšet. Velké poděkování patří učitelkám odborného výcviku Martině Voráčkové, Ivoně Horké a Monice Melenové, kteří se žákům věnovaly s plným nasazením a pomáhaly všude, kde bylo potřeba. Všechny skupiny kadeřnic druhého ročníku předvedly úžasný výkon, který byl ohodnocen velkým potleskem z řad učitelského sboru i žáků z jiných ročníků. Už se opět těšíme na nový žákovský projekt příští rok.

Monika Melenová - učitelka odborného výcviku, Jitka Ždímalová - vedoucí učitelka odborného výcviku