Nahrávám...
Zpět

Můj Erasmus+ 18.5.2017 Praha - Park Kampa

Můj Erasmus+“ připravil Dům zahraniční spolupráce (DZS) ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy při příležitosti 30. výročí programu Erasmus.

Akce se uskutečnila 18. května 2017 od 10 hodin do 15 hodin v Parku Kampa na Praze 1 a byla přístupna učitelům a žákům základních a středních škol, vysokoškolským studentům i široké veřejnosti.

V příjemném a atraktivním prostředí pražské Kampy se prezentovaly zajímavé obory středních odborných škol a učilišť, které pravidelně vysílají své žáky na zahraniční praktické stáže v rámci programu Erasmus+.

Mezi zúčastněnými nechyběli zástupci Střední školy služeb a řemesel Stochov,

se svými výrobky se prezentovali žáci oborů klempíř, instalatér, operátor skladování a kuchař. Své umění a dovednosti předváděly žákyně oboru kosmetička a kadeřník, které měly po celý čas plné ruce práce s množstvím zákaznic.

V péči kadeřnic skončila také mimo jiné ministryně školství Kateřina Valachová, které splétala vlasy do copu naše žákyně ze třídy KD2 Jaruška Lorencová. Návštěva našeho stánku byla ukončena společnou fotografií.

Naší žáci vzorně reprezentovali svoji školu a i přes velké horko nepolevili ve své aktivitě.

Zájem o další obory a jejich výrobky dokazuje celkem úspěšný prodej píšťalek, plechových nádob a lopatiček, rytířského brnění, ale také propagační dárky operátora skladování či instalatérských náramků a náhrdelníků.

Všem žákům a kantorům i ostatním zaměstnancům, kteří se akce zúčastnili, nebo ji připravovali, děkujeme za hladký a zdařilý průběh akce.


Související menu