Nahrávám...
Zpět

Tématická exkurze - Kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA

 

 

 

 

Tématická exkurze - Kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA

 

V pátek 8. září 2017 zavítaly žákyně  třídy KO 3  s učitelkou odborného vyučování Magdalenou Majcovou do areálu PVA EXPO v Praze na podzimní, již 24. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA, který opět předvedl v oborech krásy a životního stylu nepřeberné množství úžasných novinek.

Podzimní a zimní trendy v líčení, účesech, nehtovém designu i módních stylech byly prezentovány řadou vystoupení nejznámějších vizážistů, kadeřníků, stylistů i módními přehlídkami, kde nechyběly nejkrásnější dívky Česka. Nápadité trendy se zrcadlily také v řadě soutěží.

Partnery i účastníky veletrhu byla opět nejvýznamnější oborová sdružení: Unie kosmetiček, sdružení pro kosmetiku PROKOS, Česká podiatrická společnost, Asociace pracovníků v regeneraci, Česká asociace saunérů, Česká asociace wellness, Asociace českých aromaterapeutů, Česká aromatická společnost a další.

 

A co zaujalo naše kosmetičky o novinky ze světa krásy a harmonie tentokrát nejvíce? Rozhodně mimo jiné prezentace několika stovek prestižních značek z oboru. Jednalo se o TOP novinky i osvědčené a žádané tradiční přípravky a metody z oborů profesionální kosmetiky, přístroje a vybavení pro salony, péče o vlasy, péče o nehty, jejich modeláž a zdobení, péče o nohy, wellness, spa, hotelová péče i výrobky pro finální spotřebitele.       

 

Info