Nahrávám...
Zpět

Rozvrh konzultací dálkového studia

Změna rozvrhu:

PD 1 - 25. 10. 5., 6. vyuč. hodina původně SAY/PRF nově FRA – výměna za 22. listopad

PD 2 – 25. 10. 1., 2. vyuč. hodina původně FRA nově POS – výměna za 18. října

PD 3 – 25. 10.  1., 2. vyuč. hodina původně PRF nově ŘEZ – výměna za 15. listopadu

             25. 10. 5., 6., vyuč. hodina původně GNI nově POS – výměna za 29. listopadu

 

 

Změna rozvrhu třídy 2 PD:

Dne 18.10.2017  1. – 2. VH bude odučen předmět ÚčD – Ing. Franc  

Dne 25.10.2017 1. – 2. VH  bude odučen předmět Mk – Ing. Postolková

Dne 18.10.2017 3. -4. VH bude odučen předmět Informatika – Ing. Řezníček

Dne 18.10.2017 5.- 6.VH bude odučen předmět EP – Ing. Postolková

 

 

Změna rozvrhu třídy 1 PD:

Dne 11.10.2017   3- 4. VH bude odučen předmět Právo (Ing. Důbrava) jako výměna za den 15.11.2017 3. – 4. VH, kdy budou odučeny Cizí jazyky (Anglický a Ruský).

Dne 11.10.2017 5-6. VH bude odučen předmět Informatika – výměna za 1.11.2017 1 – 2. VH, kdy bude odučen předmět Matematika

 

Výměna výuky u třídy 3 PD dne 27.9.2017. Předmět EP bude odučen 1-2. VH a předmět Právo 3-4 VH.

Dále ve třídě 1 PD dne 27.9.2017 bude 5-6. VH odučen předmět Právo jako výměna s Ing. Francem – předmět Marketing za den 8.11.2017 1-2 VH.

Poslední výměna proběhne dne 27.9.2017, kdy 3-4. VH bude odučen předmět ČJL jako výměna za den 25.10.2017, kdy bude 3-4. VH odučen předmět ÚčD  s p. Francem.

 

Rozvrhy po změnách jsou tedy následující:                                                                                      

    

 

1 PD

 

 

2 PD

 

 

3 PD

27. 9.

PEK

PEK

ČJL

ČJL

Pr

Pr

 

27. 9.

MAT

MAT

PEK

PEK

I

I

 

27. 9.

EP

EP

Pr

Pr

ÚčD

ÚčD

25.10.

EP

EP

ÚčD

ÚčD

AJ / RJ

AJ / RJ

 

25.10.

ÚčD

ÚčD

I

I

ČJ

ČJ

 

25.10.

MAT

MAT

AJ / NJ

AJ / NJ

ÚčD

ÚčD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.11.

Mk

Mk

ÚčD

ÚčD

AJ / RJ

AJ / RJ

 

8.11.

MAT

MAT

AJ / RJ

AJ / RJ

PS

PS

 

8.11.

UP

UP

AJ / NJ

AJ / NJ

ÚčD

ÚčD

 

 

Rozmístění  tříd do učeben:

 

PD 1   D přízemí – učebna D 02

 

PD 2 – D Přízemí – učebna D 03

 

PD 3 – D 1. patro – učebna D 12

 

Konzultace probíhají vždy ve středu od 15:00 dle platného rozvrhu.

 

Rozpis vyučovacích hodin:

 

1.VH - 15:00 až  15:45 2.VH - 15:55 až  16:40
3. - 4. VH  - 16:50  až  18:20
5. - 6. VH  - 18:30  až  20:00

Rozvrh konzultací pro dálkové studium 1. ročník 1. pololetí

Rozvrh hodin    PD 1    -    1. pololetí  2017/ 2018    
2017/ 2018 1 2 3 4 5 6
6. 9. I 1 I 2 ČJL 1 ČJL 2 AJ 1/ RJ 1 AJ 2 / RJ 2
13. 9. MAT 1 MAT 2 ÚčD 1 ÚčD 2 D 1 D 2
20. 9. EP 1 EP 2 Pr 1 Pr 2 ČJL 3 ČJL 4
27. 9. PEK 1 PEK 2 ÚčD 3 ÚčD 4 Mk 1 Mk 2
4. 10. I 3 I 4 ZSV 1 ZSV 2 ÚčD 5 ÚčD 6
11.10. ČJL 5 ČJL 6 AJ 3/ RJ 3 AJ 4/ RJ 4 MAT 3 MAT 4
18.10. EP 3 EP 4 ÚčD 7 ÚčD 8 AJ 5 / RJ 5 AJ 6/ RJ 6
25.10. EP 5 EP 6 ČJL 7 ČJL 8 AJ 7/ RJ 7 AJ 8/ RJ 8
1.11. I 5 I 6 MAT 5 MAT 6 D 3 D 4
8.11. Pr 3 Pr 4 ÚčD 9 ÚčD 10 AJ 9 / RJ 9 AJ 10 / RJ 10
15.11. Mk 3 Mk 4 Pr 5 Pr 6 MAT 7 MAT 8
22.11. EP 7 EP 8 Mk 5 Mk 6 ÚčD 11 ÚčD 12
29.11. I 7 I 8 Pr 7 Pr 8 AJ 11 / RJ 11 AJ 12/ RJ 12
6.12. EP 9 EP 10 ČJL 9 ČJL 10 ZSV 3 ZSV 4
13.12. PEK 3 PEK 4 Pr 9 Pr 10 MAT 9 MAT 10
20.12. Mk 7 Mk 8 ÚčD 13 ÚčD 14 AJ 13 / RJ 13 AJ 14 / RJ 14
3.1. I 9 I 10 Mk 9 Mk 10 AJ 15 / RJ 15 AJ 16 / RJ 16
10.1. PEK 5 D 5 ČJL 11 ČJL 12 ÚčD 15 ÚčD 16
17.1. I 11 I 12 ČJL 13 ČJL 14 xxxxxx xxxxxx
24.1. MAT 11 MAT 12 AJ 17 / RJ 17 AJ 18 / RJ 18 xxxxxx xxxxxx
             
31 1. pol 2. pol. Celkem      
ČJL 14 13 27 Bc. Kouklík    
AJ 18 14 32 Bc. Sayyed, MBA.    
RJ 18 14 32 Ing. Prokofyeva    
ZSV 4 0 4 Mgr. Postolková    
Ps 0 6 6 Mgr. Postolková    
MAT 12 8 20 Ing. Prokofyeva    
D 5 0 5 Mgr. Kiml    
I 12 14 26 Mgr. Dundr    
EP 10 10 20 Ing. Švarcová    
Mk 10 7 17 Ing. Franc    
Pr 10 8 18 Ing. Důbrava    
ÚčD 16 12 28 Ing. Franc    
Usw 0 7 7 Ing. Franc    
Pek 5 5 10 Ing. Franc    

 

Rozvrh konzultací pro dálkové studium 2. ročník 1. pololetí

Rozvrh hodin    PD 2    -    1. pololetí  2017/ 2018    
2017/18 1 2 3 4 5 6
6. 9. MAT 11 MAT 2 I 1 I 2 ČJ 1 ČJ 2
13. 9. EP 1 EP 2 UP 1 UP 2 ÚčD 1 ÚčD 2
20. 9. Ps 1 Ps 2 ČJ 3 ČJ 4 AJ 1/ RJ 1 AJ 2/ RJ 2
27. 9. MAT 3 MAT 4 PEK 1 PEK 2 I 3 I 4
4. 10. Mk 1 Mk 2 ÚčD 3 ÚčD 4 AJ 3/ RJ 3 AJ 4/ RJ 4
11.10. ÚčD 5 ÚčD 6 KC 1 KC 2 Ps 3 Ps 4
18.10. Mk 3 Mk 4 MAT 5 MAT 6 ÚčD 7 ÚčD 8
25.10. ÚčD 9 ÚčD 10 I 5 I 6 ČJ 5 ČJ 6
1.11. ČJ 7 ČJ 8 UP 3 UP 4 EP 3 EP 4
8.11. MAT 7 MAT 8 AJ 5 / RJ 5 AJ 6/ RJ 6 PS 5 PS 6
15.11. ČJ 9 ČJ 10 EP 5 EP 6 ÚčD 11 ÚčD 12
22.11. PEK 3 PEK 4 AJ 7 / RJ 7 AJ 8/ RJ 8 I 7 I 8
29.11. Mk 7 Mk 8 AJ 9 / RJ 9 AJ 10 / RJ 10 ÚčD 13 ÚčD 14
6.12. MAT 9 MAT 10 I 9 I 10 AJ 11 / RJ 11 AJ 12 / RJ 12
13.12. UP 5 UP 6 EP 7 EP 8 AJ 13 / RJ 13 AJ 14 / RJ 14
20.12. ČJ 11 ČJ 12 Mk 9 Mk 10 EP 9 EP 10
3.1. ÚčD 15 ÚčD 16 I 11 I 12 KC 3 KC 4
10.1. Mk 5 Mk 6 PEK 5 PEK 6 AJ 15 / RJ 15 AJ 16 / RJ 16
17.1. MAT 11 ČJ 13 I 13 I 14 AJ 17/ RJ 17 AJ 18/ RJ 18
             
20 1. pol 2. pol. Celkem      
ČJ 13 0 13 Bc. Kouklík    
AJ 18 14 32 Bc. Sayyed, MBA.    
RJ 18 14 32 Mgr. Dytko    
ZSV 0 6 6 Mgr. Postolková    
Ps 6 0 6 Mgr. Postolková    
MAT 11 9 20 Ing. Prokofyeva    
LV 0 12 12 Bc. Kouklík    
D 0 5 5 Mgr. Kiml    
I 14 12 26 Ing. Řezníček    
EP 10 6 16 Ing. Franc    
Mk 10 7 17 Mgr. Postolková    
Up 6 4 10 Ing. Gniewek    
ÚčD 16 18 34 Ing. Franc    
Usw 0 7 7 Ing. Franc    
KC 4 0 4 A. Miklánková    
PEK 6 6 12 A. Miklánková    

 

 Rozvrh konzultací pro dálkové studium 3. ročník 1. pololetí

Rozvrh hodin    PD 3    -    1. pololetí  2017/ 2018      
2017/18 1 2 3 4 5 6
6. 9. PEK 1 PEK 2 MAT 1 MAT 2 ZSV 1 ZSV 2
13. 9. LV 1 LV 2 Pr 1 Pr 2 ÚčD 1 ÚčD 2
20. 9. I 1 I 2 AJ 1/ NJ 1 AJ 2/ NJ 2 UP 1 UP 2
27. 9. Pr 3 Pr 4 EP 1 EP 2 ÚčD 3 ÚčD 4
4. 10. MAT 3 MAT 4 AJ 3/ NJ 3 AJ 4/ NJ 4 I 3 I 4
11.10. PEK 3 PEK 4 LV 3 LV 4 ÚčD 5 ÚčD 6
18.10. ÚčD 7 ÚčD 8 EP 3 EP 4 I 5 I 6
25.10. MAT 5 MAT 6 AJ 5 / NJ 5 AJ 6/ NJ 6 ÚčD 9 ÚčD 10
1.11. ÚčD 11 ÚčD 12 EP 5 EP 6 MAT 7 MAT 8
8.11. UP 3 UP 4 AJ 7 / NJ 7 AJ 8 / NJ 8 ÚčD 13 ÚčD 14
15.11. I 7 I 8 LV 5 LV 6 AJ 9 /  NJ 9 AJ 10/ NJ 10
22.11. ÚčD 15 ÚčD 16 MAT 9 MAT 10 AJ 11 / NJ 11 AJ 12 / NJ 12
29.11. Pr 5 Pr 6 MAT 11 MAT 12 ZSV 3 ZSV 4
6.12. LV 7 LV 8 EP 7 EP 8 UP 5 UP 6
13.12. EP 9 EP 10 ÚčD 17 ÚčD 18 LV 9 LV 10
20.12. I 9 I 10 MAT 13 MAT 14 ÚčD 19 ÚčD 20
3.1. PEK 5 PEK 6 EP 11 EP 12 AJ 13/ NJ 13 AJ 14 / NJ 14
10.1. ÚčD 23 ÚčD 24 AJ 15 / NJ 15 AJ 16/ NJ 16 EP 13 EP 14
17.1. EP 15 EP 16 AJ 17 / NJ 17 AJ 18/ NJ 18 ÚčD 23 ÚčD 24
             
19 1. pol 2. pol. Celkem      
ČJ 0 10 10 Bc. Kouklík    
AJ 18 9 27 Ing. Fajkošová    
NJ 18 9 27 Bc. Fišerová    
ZSV 4 0 4 Mgr. Postolková    
MAT 14 6 20 Ing. Prokofyeva    
LV 10 0 10 Bc. Kouklík    
I 10 11 21 Ing. Řezníček    
EP 16 7 23 Mgr. Postolková    
Pr 6 6 12 Ing. Důbrava    
Up 6 4 10 Ing. Gniewek    
ÚčD 24 20 44 Ing. Gniewek    
KC 0 4 4 A. Miklánková    
PEK 6 4 10 A. Miklánková